O Linealis

Společnost Linealis s.r.o. byla založena v roce 2007, přičemž svojí maloobchodní a velkoobchodní činností zaměřující se na fototechniku volně navázala na předchozí několikaletou činnost obou jednatelů. Jsme výhradním dovozcem produktů Savage (made in USA) a techniky walimex a Visico pro Českou republiku.

Disponujeme více než desetiletými zkušenostmi a znalostmi na českém a slovenském trhu. Díky získané kompetenci poskytujeme našim zákazníkům vedle nabízených produktů také bezplatný poradenský servis. Samozřejmostí je pro nás prezentace nabízeného zboží „in natura“ v našich předváděcích fotostudiích v Pardubicích (sídlo firmy) a v Zámrsku (provozovna a sklad). Vzhledem ke skutečnosti, že převážnou většinu nabízených položek vedeme skladem, expedujeme objednané zboží neprodleně po příchodu objednávky. Ve standardních případech je objednávka doručena zákazníkovi do 24 hodin od objednání.

Několikrát do roka pořádáme workshopy na podporu prodeje nových produktů. V případě zájmu je možné připravit workshop dle individuálního požadavku zákazníka na předem dané téma.

Produkty Savage v akci

O Savage Universal

Společnost Savage Universal je od roku 1937 světovou jedničkou mezi výrobci fotopozadí a dalších produktů pro fotografování. Od prvopočátku je výrobcem kvalitních papírových pozadí, která se stala pro fotografy elementární pomůckou při jejich práci. Savage Universal je rodinná firma, který se vyznačuje po celou dobu své existence kladným vztahem ke kvalitě a inovaci.

O Savage Universal Logo

Fotopozadí má klíčovou roli, ale firma vyrábí také další produkty, u nichž probíhá nepřetržitě vývoj a inovace. Konkrétně v oblasti studiového vybavení a fotosvětel se Savage Universal snaží naúnavně hledat dpověď na požadavky profesionálních i poloprofesionálních fotografů.

Přihlaste si newsletter

a budete dostávat jenom skvělé nabídky, žádný spam